Fotbalové dresy a fotbalové tepláky

Fotbalové dresy a fotbalové tepláky

Fotbalová trička nosí hráči fotbalových týmů. Tyto dresy jsou prostředkem identifikace barev hráče, příslušnosti k týmu a příslušnosti k určitému týmu. Profesionální fotbalové týmy obvykle obsahují logo na fotbalovém dresu, které je sponzorováno oficiální značkou týmu. Sponzorství loga je drahé, a proto se uváděná značka často mění. Protože fotbalové dresy jsou tak důležitou součástí týmových financí, většina velkých klubů vydává autentické a repliky svých týmových dresů.

Až do poloviny 90. let měly Umbro a Bukta monopol na výrobu fotbalových dresů. Výsledkem je, že nová generace výrobců vstoupila do výroby sofistikovaných návrhů. To zahrnovalo Adidas a Patrick z Německa, stejně jako Matchwinner, Hobott a Hummel ve Velké Británii. Tyto nové značky se staly synonymem pro vysoce kvalitní fotbalová trička. Navzdory kontroverzi kolem těchto návrhů zůstávají fotbalové dresy nejoblíbenějšími a nejžádanějšími fotbalovými dresy.

Mezi mnoha způsoby použití polyesteru je nejčastěji používaný. Používá se v různých produktech, včetně plastových lahví, táců na jídlo, tenkých plastových fólií a oděvů. Má lepší prodyšnost než bavlna, která dokáže absorbovat 7 % své hmotnosti vody. Polyester tedy lépe odvádí pot a umožňuje nositeli zůstat v suchu. Také nedrží vlhkost, takže je skvělou volbou pro léto a chladné počasí.

Zkontrolujte také: https://www.r-gol.com/cs/kopacky-nike